تبریک سال 1400
تبریک سال نو 1400

همکاران گرامی

فرا رسیدن سال نو همیشه نوید بخش افکار نو، کردار نو و تصمیم های نو برای آینده است. آینده ای که همه امید داریم بهتر از گذشته باشد. در سال نو، ۳۶۵ روز سلامتی، شادی، پیروزی، مهر و دوستی و عشق را برای شما آرزومندم.

از طرف هیئت مدیره و مدیریت شرکت داده های زمینی پارس


بیشتر بخوانید

تبریک سال 1399
تبریک سال نو 1399

همکاران گرامی

هیئت مدیره و مدیریت شرکت داده های زمینی پارس فرا رسیدن نوروز باستانی 1399 را به شما و خانواده محترمتان تبریک  می گوید و سالی سرشار از برکت و شادکامی برایتان آرزو دارد.

سال 1398 با تمام سختی هایش گذشت ولی برای ما سالی سرشار از تجربیات جدید بود.

این سال نشان داد که پتانسیل های باالقوه و بالفعل شرکت فوق العاده است و شرکت توانایی راه بری حداقل 12 یونیت مادلاگینگ دارا است مشروط بر آنکه از تمام ظرفیت ها به نحو احسن استفاده گردد.

امسال توانمندیهای فکری و امکانات زیادی به مجموعه اضافه شد. نرم افزار Wits ML2 که با توانمندیهای شرکت تهیه شد و افزودن دستگاه گاز کروماتوگراف با قابلیت اندازه گیری C6-C8 در شرایط نامساعد اقتصادی از جمله اقدامات مثبت شرکت می باشد.

امید است در سال آتی بتوان باز هم شاهد شکوفایی بیشتر، همدلی و همراهی یکایک عزیزان می باشیم.

پیشاپیش سال نو را تبریک و آرزوی سلامتی و تندرستی در این ایام پرمخاطره برای همکاران داریم.

نوروز باستانی مبارک

هیئت مدیره و مدیرعامل


بیشتر بخوانید

تبریک روز مرد
تبریک روز پدر

همکاران گرامی

هیأت مدیره و مدیریت شرکت میلاد با سعادت و خجسته حضرت علی (ع) و روز پدر را بر کلیه همکاران تبریک و تهنیت عرض نموده و برای تک تک همکاران و خانواده های گرامی آنان سلامتی ، تندرستی و شادابی آرزومندیم.

هیأت مدیره و مدیرعامل


بیشتر بخوانید

تبریک روز کار و کارگر
تبریک روز کار و کارگر

11 اردیبهشت روز جهانی کار و کارگر است و مدیریت و هیأت مدیره با آگاهی از زحمات تک تک همکاران موفقیت سازمان را مرهون تلاش همکاران می داند و این روز را به همکاران تبریک گفته و دستان پرتلاش شما را صمیمانه می فشارد و اعتقاد راسخ دارد که تلاش امروز شما باعث آرامش فردا خواهد بود.  برای کلیه همکاران و خانواده محترم آنان سلامتی و تندرستی آرزومندیم.

روز کار و کارگر به تلاش گران عرصه کار و تولید مبارک باد

مدیریت و هیأت مدیره


بیشتر بخوانید

عید غدیر خم
تبریک عید غدیر خم

هیأت مدیره و مدیریت شرکت عید سعید و فرخنده غدیرخم را به همکاران و خانواده محترم آنها تبریک و شادباش می گوید و برایتان در این روز خجسته شادکامی و بهروزی آرزومند است.

هیأت مدیره و مدیریت


بیشتر بخوانید

ایمنی و بهداشت کار
ایمنی و بهداشت کار

اول ایمنی بعد کار

حفظ و نگهداشت نیروی انسانی در شرکت داده های زمینی پارس از اهمیت ویژه ای برخوردار است یکی از موثرترین جلوه های اهمیت به نیروی انسانی، آموزش ایمنی و بهداشت کار و تاکید به رعایت قوانین و مقررات ایمنی به منظور مقابله و کاهش خطرات ناشی از حوادث می باشد.

به منظور حفظ سلامتی نیروی انسانی، ارتقاء سطح آگاهی در زمینه شناسایی عوامل زیان آور، خطرات و ریسک های محیط کار، پیشگیری از بروز حوادث و افزایش بهره وری از طریق ایمن سازی محیط کار، دوره "ایمنی و بهداشت کار" و شناسایی ریسک در محیط های صنعتی در سایت شرکت در تاریخ 01/10/98 لغایت 03/10/98 در اهواز برگزار می گردد و کلیه نیروها در تمامی ردهها موظف به گذاراندن این دوره می باشند تا اصول و مفاهیم مربوط به این دوره ها مجدداً یادآوری گردد. هم چنین جزوههای مربوطه در سایت شرکت در دسترس همگان قرار می گیرد.


بیشتر بخوانید